Na Šumberku je smrtno nevarno

Sporočam vam, da je stanje na Šumberku grozljivo. Nekaj vrhov borovcev in smrek se je odlomilo in padlo na cesto in na trim stezo. Tudi vejevje lesk in malih bukev je čez stezo toliko, da je skozi njih hoditi podobno, kot bi šel skozi tunel. Vmes pa je podrtih še nekaj celih smrek in borovcev s koreninami vred.
Ker se je začela odjuga, padajo z smrekovih in borovih krošenj velike zaplate ledu in snega, h temu pa pripomore tudi rahel veter, ki je začel pihati. Adrenalina, ki se mi je sproščal ob nenehnih zvokih padajočih vej in osipavanju ledenih gmot z vrhov dreves, ne bi priporočal nikomur.

šumberk1šumerk

Več in video na DOMZALEC.SI

 

About the Author

Admin

Dodaj odgovor