V Pivki so v hiši našli mrtvega moškega. Gasilci so izmerili koncentracijo plinov in preiskali ostale prostore v hiši. Moški se je zaradi nepravilne uporabe agregata zastrupil z ogljikovim monoksidom.
V Pivki so okoli 19. ure v hiši našli mrtvega moškega. Po podatkih Uprave RS za zaščito in reševanje so gasilci PGD Pivka in Postojna izmerili koncentracijo plinov in preiskali ostale prostore v hiši. Na koncu so ugotovili, da se je moški zastrupil z ogljikovim monoksidom, ki je bil v hiši prisoten zaradi nepravilne uporabe električnega agregata.
Gre za drugo smrtno žrtev v času vremenske ujme ta teden. V sredo zvečer je na Pohorju ob sanaciji pretrganega daljnovoda umrl 20-letni delavec, ki mu je zaradi udara elektrike zastalo srce.
vir 24UR